Hipereko
Sveikas pasirinkimas!
Hiperzoo.lt Hiperzoo.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma: 0 €
 
Asmens higiena
Kosmetika
Maistas
Mamai ir vaikui
Švaros priemonės
Losjonas purškiamas drėkinamasis apsauginis vaikams deginimuisi saulėje SPF50 Lovea 200ml

Losjonas purškiamas drėkinamasis apsauginis vaikams deginimuisi saulėje SPF50 Lovea 200ml

Pristatymo laikas (d.d.): 3
- 30%
17,06 € 11,94 €
vnt.
Aprašymas

Specialiai sukurtas jautriai vaikų odai. Atsparus vandeniui. Sudėtyje tik 100 proc. mineraliniai filtrai nuo saulės spindulių, kurie efektyviai apsaugo odą nuo nudegimų. Be parabenų.             
Mėgaudamiesi saule jauskitės saugūs dėl savo šeimos narių odos sveikatos. Ištepkite šia priemone savo vaikų (nuo 3 m. amžiaus) odą, kuri ypač jautriai reaguoja į saulę ir gali lengvai nudegti. Didelio apsauginio faktoriaus priemonė leis ilgesnį laiką džiaugtis žaidimais saulėje. Suteikia iš karto veikiančią apsaugą nuo saulės spindulių. Ypač švelnios konsistencijos losjonas greitai susigeria į odą ir nepalieka lipnumo pojūčio.         
30 ml losjono paskirstykite tolygiai ant viso kūno odos prieš deginimąsi saulėje. Jeigu tepsite mažesnį losjono kiekį, sumažinsite ir jo apsaugą nuo saulės. Periodiškai pasitepkite odą dar kartą. Net ir su apsauga nuo saulės, venkite ilgo buvimo saulėje, ypač 12–16 val. Netinka vaikams iki 3 m. Neleiskite kūdikiams ir vaikams iki 3 m. būti tiesioginėje saulėje. Venkite losjono patekimo į akis.

2011 © www.hipereko.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce