Hipereko
Sveikas pasirinkimas!
Hiperzoo.lt Hiperzoo.lt Hiper Tv
Vnt: 0     Suma: 0 €
 
Asmens higiena
Kosmetika
Maistas
Mamai ir vaikui
Švaros priemonės
Sausasis aliejus deginimuisi saulėje SPF30 Lovea 200ml

Sausasis aliejus deginimuisi saulėje SPF30 Lovea 200ml

Pristatymo laikas (d.d.): 3
14,39 €
vnt.
Aprašymas

Sausasis aliejus apsaugo Jūsų odą nuo UVA ir UVB spindulių ir optimizuoja įdegį. Neriebios konsistencijos aliejus greitai susigeria į odą, ji lieka ypač švelni. Atsparus vandeniui, be parabenų.         
Ypač lengvos konsistencijos priemonė Jūsų saugiam įdegiui. Jokio riebumo ar lipnumo pojūčio, o tik apsauga nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Jeigu nemėgstate riebių kremų ir siekiate kuo greitesnio įsigėrimo, sausasis aliejus yra kaip tik Jums. Papildytas „monoï de Tahiti“, Polinezijos grožio aliejumi, kuris drėkina ir regeneruoja odą, suteikia jai aksominio švelnumo ir apgaubia subtiliu aromatu. Neriebios konsistencijos aliejus greitai susigeria į odą, ji lieka ypač švelni.                   
30 ml aliejaus paskirstykite tolygiai ant viso kūno odos prieš deginimąsi saulėje. Sumažinę naudojamos priemonės kiekį, galite sumažinti ir apsaugą nuo saulės. Periodiškai pasitepkite dar kartą. Venkite ilgo deginimosi, ypač buvimo saulėje 12–16 val. Netinka vaikams iki 3 m. Neleiskite kūdikiams ir vaikams iki 3 m. būti tiesioginėje saulėje. Nerekomenduojama jautriai odai bei pirmais kartais būnant saulėje. Nepurkškite palei ugnį ar kitą karščio šaltinį.

2011 © www.hipereko.lt Visos teisės saugomos įstatymo.
E-valdymas HexaCommerce